sprzątanie biur warszawa

Sprzątanie biur w Warszawie – zawsze dokładnie i w atrakcyjnej cenie!

Prowadzisz firmę w stolicy? Świadczymy usługi sprzątania w Warszawie. Doskonale wiemy, jak ważne jest nieskazitelnie czyste biuro i zadbane przestrzenie wspólne czy stanowiska pracy Twojego personelu. To właśnie one stanowią najlepszą wizytówkę firmy i Twoją, jako przedsiębiorcy. Mówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – zatem szczególnie istotne jest uporządkowanie przestrzeni w przypadku pierwszego kontaktu z nowym klientem, którego chcesz zatrzymać, jak i w przypadku stałych kontrahentów, u których wywołujesz w ten sposób pozytywne wrażenie.

To właśnie siedziba firmy jest miejscem, gdzie spędza się większość dnia, a to podczas przyjmowania wspomnianych klientów, czy też planując i realizując dochodowe projekty. Jeśli ma być to miejsce, które będzie zawsze zachowane w dobrym stanie, utrzymanie czystości warto zlecić firmie zewnętrznej, takiej jak Prestiger. Warszawa, a dokładniej biura znajdujące się w mieście, mogą z naszą pomocą lśnić czystością!

Czy firma sprzątająca najlepiej zadba o biuro?

Nasza firma sprzątająca zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Dla nas praca w obszarze biurowym to coś więcej niż standardowe odkurzanie, zakres czynności sięga znacznie dalej!

Dlaczego z pozoru zwykłe sprzątanie biura pełni aż tak ważną rolę? Należy zdawać sobie sprawę z tego, że jedynie odpowiednio czyste, świeże i dobrze utrzymane pomieszczenia pozwolą dostatecznie skupić się na wykonywanej pracy. W tak zadbanej przestrzeni nie będziesz też obawiać się przyjmowania nawet niezapowiedzianych klientów. Wybierając outsourcingową usługę sprzątania zapewniasz sobie spokój i pewność, że każdego dnia będziesz wchodzić do schludnego i przygotowanego do pracy biura.

Warszawa to miasto, które ciągle się rozwija – powstają tu nowe firmy, budowane są nowoczesne biurowce. Siłą rzeczy na rynku pojawiają się także oferty sprzątania biura. Nie warto na tym jednak oszczędzać. Postawienie na współpracę z doświadczonymi specjalistami szybko przyniesie oczekiwany rezultat.

Jak realizujemy usługi sprzątania biur w Warszawie?

Sprzątanie zajmuje sporo czasu, jeśli chcesz jednego dnia doprowadzić do porządku wszystkie pomieszczenia. Stąd tak istotne jest regularne i prawidłowe (tak, sprzątanie też można wykonywać źle!) utrzymanie czystości w pomieszczeniach firmowych. Naszym Klientom oferujemy indywidualnie dopasowany zakres usług. Mamy odpowiednie przygotowanie i doświadczenie, by o Twoje biuro zadbać z prawdziwym zaangażowaniem!

Sprzątanie ogólne

W naszej codziennej pracy szczególnie istotne jest prawidłowe przeprowadzenie ogólnego sprzątania. W zakres takich usług wchodzi chociażby ścieranie kurzu, czyszczenie biurek, codzienne opróżnianie koszy i wynoszenie śmieci lub odkurzanie powierzchni takich, jak wykładziny czy podłogi gładkie (panele, drewno, glazura). Równie ważne jest oczywiście także mycie posadzek – taka czynności pozwala w szybki sposób uzyskać w pomieszczeniu efekt prawidłowego utrzymania czystości. Bardzo dobry rezultat przynosi również usuwanie odcisków palców ze stołów konferencyjnych, półek czy blatów. Dopiero po tak wstępnym przygotowaniu przestrzeni możemy podjąć się realizacji pozostałych usług

Dbanie o czystość kuchni i toalet

Jeśli w Twojej firmie wydzielone zostały wspólne pomieszczenia socjalne, takie jak kuchnie, warto odpowiednio zaplanować ich sprzątanie. Nawet, jeśli Twoi Klienci nie mają do nich dostępu, to pracownicy spędzają tu czas wolny – zapewnij im komfortowe otoczenie. Tak, jak kuchnie, toalety również wymagają regularnego sprzątania.

Zachowanie czystości w łazienkach i toaletach biurowych jest niezwykle wymagającym zajęciem. Konieczne jest zadbanie o najwyższy poziom higieny sanitariatów. W tego rodzaju pomieszczeniach wymagane jest użycie profesjonalnych środków chemicznych, które radzą sobie z dużym zabrudzeniem, niwelują przykre zapachy i gwarantują komfortowe warunki pracownikom i Klientom firmy. Nasze usługi obejmują również uzupełnianie braków ręczników papierowych czy mydła w płynie w dozownikach. Oferujemy mycie luster oraz wszelkie potrzebne dodatkowe usługi sprzątania.

Lubimy wyzwania związane ze sprzątaniem biur!

Jesteśmy w stanie poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami czy największymi pomieszczeniami. W ramach oferty zajmujemy się przy tym mniej standardowymi czynnościami. Możemy przeprowadzić pranie wykładziny, co odświeży jej kolor i pozbawi ją nieprzyjemnych zapachów. Mycie okien? To również nie problem!

Możemy ponadto zająć się pełną dezynfekcją konkretnego pomieszczenia, a także wyprać Twoją biurową tapicerkę, wykorzystując najlepsze środki czystości. Doczyścimy obicia krzeseł czy foteli biurowych, umyjemy też przeszklenia w drzwiach i usuniemy zabrudzenia oraz śmieci pozostałe po imprezie firmowej czy szkoleniach.

Sprzątanie biur w Warszawie – 100% zadowolenia!

Usługę sprzątania biura przeprowadzamy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Gwarantujemy dokładność, a także dbanie w pełni o wszystkie wskazane przez Ciebie pomieszczenia czy strefy pracownicze. Zlecenie nam utrzymania czystości obiektów biurowych w Warszawie to najlepsza możliwa decyzja!

W czystym biurze praca może być prawdziwą przyjemnością. Z pewnością zadbane otoczenie służbowe z pozytywnym skutkiem wpłynie na efektywność pracowników.

Sprzątanie biur w Warszawie – czy to obowiazek?

Oczywiście nie istnieją przepisy narzucające firmom konieczność sprzątania powierzchni biurowych. Jednak dbanie o porządek w takich miejscach jest zwyczajną koniecznością. Niewiele przedsiębiorstw decyduje się na zatrudnianie samodzielnie pracowników do sprzątania. Dużo korzystniejsze i wygodniejsze jest wynajęcie ekipy sprzątającej, która jednorazowo lub regularnie wykonywać będzie niezbędne prace. O porządek zadbają fachowcy, a Twoi pracownicy nie będą obciążeni tym problemem.

Jak wiadomo, zaoszczędzone minuty i godziny można poświęcić na inne, ważne obowiązki zawodowe. Oprócz tego, co warto mieć zawsze na względzie – profesjonalne sprzątanie biur, które oferuje nasza firma, z pewnością przyniesie o wiele lepsze rezultaty niż czyszczenie pomieszczeń na własną rękę, przy zastosowaniu niesprawdzonych środków czystości i metod sprzątania o niepotwierdzonej skuteczności.

Dyskrecja i zaufanie – usługi sprzątania bez jakiegokolwiek ryzyka

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzątający. Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, mają też doświadczenie związane z radzeniem sobie z różnymi sytuacjami. Jako osoby odpowiedzialne gwarantujemy całkowitą dyskrecję, a także dbałość o zachowanie poufności wszystkich informacji, z jakimi możemy zetknąć się w trakcie sprzątania.

Wybierając usługę sprzątania zaoszczędzisz też sporo czasu, a ten będzie w konsekwencji przekładać się również na pieniądze. Zadbane biuro ułatwi Ci pracę, a także pozwoli przyjmować klientów w doskonałych warunkach. Wywrzesz na nich pozytywne wrażenie, a jak wynika z licznych badań, czystość powierzchni biurowych ma nieoceniony wpływ na podejmowanie decyzji biznesowych.

Jak wybrać firmę sprzątającą w Warszawie?

Jako świadomy przedsiębiorca, każdy musi mieć na względzie to, że w tak wielkich miastach, jak Warszawa, konkurencja praktycznie we wszystkich branżach jest bardzo duża, również w sektorze usług sprzątających. Możesz zetknąć się z wieloma ofertami taniego sprzątania biura. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu takiej współpracy upewnij się, czy jest to firma godna zaufania!

Cennik – sprzątanie biur (Warszawa i okolice)

W przypadku usług związanych z utrzymaniem czystości w biurze cena odgrywa istotną rolę. Wielu przedsiębiorców, jeśli już decyduje się na takie usługi, szuka rozwiązań najtańszych, ale przy tym nie zawsze najlepszych. Nasze podejście jest nieco inne – zawsze staramy się indywidualnie ustalać kosztorys pracy, zapewniają przy tym Klientowi możliwie najkorzystniejsze warunki cenowe.

W koszt naszej pracy wchodzi nie tylko klasycznie rozumiana „robocizna”. Z tych środków są również kupowane profesjonalne detergenty czy urządzenia – wszystko po to, by dbanie o Twoją firmę było naprawdę efektywne! Wiele zależy zatem od tego, na jaki zakres świadczonych usług się zdecydujesz.

Tak naprawdę tego typu usługi dobrze jest traktować raczej jako formę inwestycji w zadbane i lśniące czystością biuro! Przedstaw nam swoje potrzeby oraz oczekiwania, a wspólnie ustalimy, jaki zakres czynności będzie właściwy w tym przypadku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, bardzo chętnie udzielimy dodatkowych informacji!

Chcesz poznać dokładny cennik sprzątania biur, więcej zalet i korzyści, jakie płyną ze współpracy z profesjonalistami w sprzątaniu biur? Zadzwoń do nas i zapytaj!

Kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem pozwoli sporządzić indywidualną wycenę. Dowiesz się wszystkiego, począwszy od tego, jak kształtują się ceny za sprzątanie biura, jakie środki czystości są przez nas wykorzystywane i w jakich terminach możemy zrealizować daną usługę.

Podsumowanie: największe zalety korzystania z naszej oferty sprzątania biur w Warszawie!

Potrzebujesz krótkiego podsumowania i wymienienia zalet, jakie niesie ze sobą zlecenie nam obsługi Twojego biura? Pamiętaj, że nasza oferta gwarantuje:

  • współpracę ze specjalistami z doświadczeniem w profesjonalnym sprzątaniu przestrzeni różnego rodzaju,
  • wykorzystanie wysokiej jakości środków czyszczących, a także zaawansowanych technologicznie rozwiązań i sprzętu sprzątającego,
  • najwyższą skuteczność – doczyszczenie nawet największych zabrudzeń i doprowadzenie pomieszczeń do idealnego stanu,
  • możliwość podjęcia stałej współpracy – usługa ta zaowocuje stałym utrzymywaniem porządku i czystości w Twoim biurze,
  • dobre wrażenie wywołane na potencjalnych kontrahentach, którzy poczują się komfortowo po wejściu do czystego i zadbanego biura.

Nasz czas pracy to oszczędność Twojego, równie cennego czasu, który możesz przeznaczyć na inne obowiązki. Utrzymanie biura w czystości, a zatem sprzątanie raz w tygodniu lub trzy razy w tygodniu zapewni zachowanie pomieszczeń w czystości.

Chcesz zamówić usługę?

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami

kontakt
Zadzwoń do nas: 535 222 000

Niech przemówią liczby

Dlaczego warto nam zaufać?

14+

lat doświadczenia
na rynku

100%

zadowolonych
klientów

150

wykwalifikowanych
pracowników

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies Czytaj więcej. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję